RODINNÉ VILY lokalita Jih, Chýně u Prahy
Chýně u Prahy
lokalita Jih

Obec Chýně se nachází na pomyslné spojnici mezi Hostivicemi a Rudnou. Vzdušnou čarou je vzdálena jen 4 km od Zličína. Díky své poloze na západním okraji Prahy nabízí Chýně ideální spojení bydlení na dosah přírodě, přesto však s dobrou dopravní dostupností do metropole. Její strategická poloha mezi dálnicí D5 na Plzeň a rychlostní komunikací R6 na Karlovy Vary zkrátí čas potřebný k cestování nejen do Prahy. Spojení s centrem zajišťují také příměstské vlaky jedoucí přímo na Smíchovské nádraží. K cestě do práce, do školy nebo za zábavou můžete využít také pravidelné autobusové linky MHD jedoucí na metro "B" Zličín. V obci naleznete kompletní občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, obchod, praktický lékař, kadeřnictví, pošta, minipivovar, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd. K velkým nákupům nebo za zábavou můžete využít blízkého komplexu - obchodní a zábavní centrum Zličín, které nabízí jak pestrou škálu zboží a služeb, tak například multikino, množství kaváren a restaurací, fitness atd. Ostatní sportovní vyžití jako je tenis, squash, fitness, sauna, solárium atd. naleznete přímo v sousedících Hostivicích. V nedalekém okolí naleznete také Český kras, či hrad Karlštejn. Tyto lokality přímo vybízejí k projížďkám na kole, nebo k rodinným výletům do přírody.

Výstavba osmi nových rodinných vil vyroste v klidné lokalitě na jižním okraji obce nedaleko od jejího centra. Svým novým obyvatelům nabídne příjemné bydlení na jižním okraji Chýně. Navržená architektura rodinných domů v sobě spojuje moderní a nadčasový vzhled s jednoduchým, ale přesto naprosto funkčním dispozičním řešením. Veškerá použitá nadstandardní materiálová řešení a zařizovací předměty odpovídají současným trendům moderního bydlení, ve kterých je dům i jeho interiér koncipován.

O projektu

Již při vstupu do domu každého zaujme vzdušná hala se schodištěm. Nicméně dominantu a srdce celého domu tvoří prostorný obývací pokoj, na jedné straně spojený s kuchyňským koutem, a na straně druhé prosklenou stěnou nabízející krásný výhled a výstup na terasu a samotnou zahradu. Součástí přízemí je ještě hostinský pokoj se samostatnou koupelnou. Horní patro potom tvoří rodinná koupelna, tři samostatné ložnice a velká ložnice rodičů se samostatnou koupelnou a šatnou. Dům tak v sobě skrývá naprosto komfortní dispozici 6+kk, kde najdete určitě dostatek prostoru i na pracovnu, umělecký ateliér nebo například domácí posilovnu atd.

Pro vytápění celého domu je použito tepelné čerpadlo (voda - vzduch) ve spojením s podlahovým vytápěním - energetická náročnost budovy C (B dle původní metodiky výpočtu). Nejen díky této technologii ušetříte až 45% provozních nákladů oproti běžnému zděnému (nezateplenému) rodinnému domu. Protože myslíme na budoucnost, je zde možnost (v rámci klientských změn) využít stávající přípravy a osadit dům fotovoltaickými panely, které vám navíc nabídnou částečnou energetickou nezávislost.

Součástí domu je také prostorná garáž pro dva automobily a uložení sezónních věcí, která je nedílnou součástí každé z těchto unikátních rodinných vil.

Načítám mapu ...

Makléř tohoto projektu
SKYPE
Ilona Filipová
739 592 851