Pořiďte si nový byt v projektu VILADOMY Čimický háj nyní ještě výhodněji !

2020-04-14.jpg

V souvislosti se zahájením výstavby projektu VILADOMY Čimický háj jsme pro Vás připravili i novou výhodnější možnost financování Vašeho bydlení.

Společně s naším partnerem, společností HypoAsistent, Vám chceme představit speciální splátkový kalendář - zvýhodněné financování dle prostavěnosti. Při jeho využití Vám stačí 20% vlastních zdrojů a zbytek můžete prostřednictvím našeho partnera financovat z hypotečního úvěru (v jakékoliv z bank působících na českém trhu).

Při využití tohoto splátkového kalendáře navíc získáte slevu 250.000 Kč na Váš nový byt.

Více informaci naleznete v sekci financování.

Otevírací doba

logo-bemett.jpg

Vážení zákazníci, klienti a obchodní partneři.

Na základě nařízení vlády je sídlo i pobočka naší společnosti dočasně uzavřena pro veřejnost, až do 11.dubna 2020. Za vzniklou situaci se Vám omlouváme. Fungování naší společnosti i samotná výstavba zůstávají nadále neomezeny.

Jsme Vám plně k dispozici na všech e-mailových adresách, telefonních číslech a nově také na Skype, kde rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

603 263 643

Více informací naleznete
na stránce Covid-19.

Děkujeme Vám za pochopení.
Vedení společnosti BEMETT

VILADOMY Čimický háj

2020-02-20.jpg

Nově v naší nabídce naleznete exklusivní bydlení obklopené soukromou zelení s okny do přírody. Žádaná lokalita Prahy 8. Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky. Široká nabídka bytů od 1+kk až po 4+kk. Nadstandardní vybavení bytů. Kamerový dohled 24 hodin denně.

Více informací o projektu:
VILADOMY Čimický háj

Další čtyři domy v rezidenčním projektu v Rudné

2018-09-11-PB.jpg

V nabídce nově naleznete další čtyři rodinné domy v Rudné u Prahy. Architektura navržených rodinných domů v sobě snoubí moderní a nadčasový vzhled, spojený s funkčně řešeným interiérem.

K dispozici jsou domy 4(5)+kk o velikosti 119 - 129 m², s pozemkem o výměře 403 až 417 m², v cenách od 7,4 mil. Kč včetně DPH.

Více informací o projektu:
Rudná u Prahy - ul. V Brance (I.etapa)

Nově v nabídce I.etapa rezidenčního projektu v Rudné

HP.jpg

Jedná se o prakticky poslední rezidenční lokalitu nacházející se na okraji vilové čtvrti Hořelice v Rudné u Prahy. Architektura navržených rodinných domů v sobě snoubí moderní a nadčasový vzhled, spojený s funkčně řešeným interiérem.

K dispozici jsou domy 4(5)+kk o velikosti 119 - 129 m², s pozemkem o výměře 403 až 417 m², v cenách od 7,19 mil. Kč včetně DPH.

Více informací o projektu:
Rudná u Prahy - ul. V Brance (I.etapa)

Načítám mapu ...