Nový exkluzivní projekt REZIDENCE Radlická vyhlídka

2024-01-18-pb.jpg

Představujeme Vám Rezidenci Radlická vyhlídka - jeden z nejexkluzivnějších a nejkrásnějších rezidenčních projektů, které nyní ožívají na pomezí známých pražských čtvrtí Jinonice a Radlice na Praze 5. Je zasazený do nádherného prostředí hned vedle parku Waltrovka. Tento projekt prémiového bydlení přináší jedinečnou kombinaci klidu, elegance a úchvatného výhledu na panorama Prahy.

Více informací naleznete na stránce projektu:
Rezidence Radlická vyhlídka

PF 2024

pf-2024-pb.jpg

Vážení klienti,

společnost BEMETT, a.s. Vám přeje krásné prožití svátků vánočních, pevné zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2024.

PF 2024 naleznete na stránce:
www.vasebyty.cz/2024

Již v průběhu ledna 2024 na našich stránkách www.vasebyty.cz, www.premiovebydleni.cz a www.bydlenibrno.cz naleznete nové projekty, které pro Vás momentálně připravujeme.  

Rádi bychom Vás také informovali o omezené provozní době našich kanceláří:
29.12.2023 - zavřeno

HYPOTEKA BEMETT s úrokem 2,99%

2023-07-17-pb.gif

Speciální HYPOTÉKA BEMETT s úrokem 2,99% a fixací 3 roky na všechny naše byty a domy. Vybírat můžete ze široké nabídky níže uvedených novostaveb v Praze a okolí. Tuto akci je možné získat v případě, že využijete financování nového bydlení od našeho partnera, společnosti HypoAsistent.

Akce HYPOTÉKA BEMETT platí na tyto naše projekty:
Nučice u Prahy, lokalita Na Vinici
Unhošť, lokalita V Zahradách
Chýně u Prahy, řadové RD - Rudenská
VILADOMY Praha 8 - Bohnice
RODINNÉ VILY Chýně u Prahy

Rodinné vily v Chýni u Prahy – ušetři 1.000.000 Kč

2023-04-17-pb.jpg

Využij zvýhodněné financování a ušetři 1.000.000 Kč na rodinné vily, která realizujeme a prodáváme v Chýni u Prahy. Jedná se o komfortní a prostorné domy 6+kk s dvojgaráží o výměře 166 m2 s pozemkem 834 až 886 m2. Dům je ve standardu vybaven tepelným čerpadlem a fotovoltaickými panely.

Více informací o projektu:
Rodinné vily v Chýni u Prahy

Děláme bydlení dostupnější

2023-01-11-pb.jpg

Chceme Vám v dnešní době co nejvíce usnadnit cestu za Vaším novým vysněným bydlením. Proto pro Vás máme novinku v podobě balíčku bonusů a výhod.

Hypotéční prázdniny: oprostěte se na 12 měsíců od splátek Vašeho hypotečního úvěru.

Rezervační smlouva s vratným rezervačním poplatkem: rezervujeme Vám u nás nový byt a na prodej své nemovitosti máte dalších 5 měsíců.

Akce vyměníme starý byt za nový: bydlete ve svém až do okamžiku, kdy bude Váš nový byt připraven k nastěhování.

Více informací naleznete na naší stránce
Děláme bydlení dostupnější

PF 2023

2022-12-21-pb.jpg

Vážení klienti,

společnost BEMETT, a.s. Vám přeje krásné prožití svátků vánočních, pevné zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2023.

PF 2023 naleznete na stránce:
www.vasebyty.cz/2023

Rádi bychom Vás také informovali o omezené provozní době našich kanceláří:
27. - 28.12.2022 - zavřeno
29. - 30.12.2020 - 9:00 až 14:00

Hypoteční prázdniny až na 1 rok zdarma

2022-11-02.gif

Pořídit si vlastní nové bydlení je pro mnoho lidí, především díky současným vysokým hypotečním sazbám, velice obtížně. Proto naše developerská společnost BEMETT, společně s naším partnerem společností HypoAsistent, přichází s akcí
Hypoteční prázdniny až na 1 rok zdarma.

Oprostěte se na 12 měsíců od splátek Vašeho hypotečního úvěru, o který se za Vás postaráme. Svou novou hypotéku tak začnete splácet z vlastních zdrojů až za rok od nastěhování do Vaší nové nemovitosti, kdy je již předpoklad, že úrokové sazby budou opět nižší.

Akce Hypotéční prázdniny až na 1 rok zdarma platí na tyto naše projekty:
byty Unhošť
ŘRD Rudná u Prahy
ŘRD Chýně u Prahy
byty Praha 8 - Bohnice

Praha 8 - Bohnice – akce garážové stání zdarma

2022-08-22-pb.jpg

Garážové stání v celkové hodnotě 350.000 Kč ke všem volným bytům 3+kk v projektu Praha 8 - Bohnice. Akce platí na všechny nově uzavřené smlouvy o smlouvě budoucí o převodu jednotky v termínu od 22.8.2022 do 30.9.2022.

Nově také nabízíme všem klientům, kteří chtějí financovat nákup nového bytu nebo domu (z naší nabídky) z prodeje své stávající nemovitosti, možnost uzavření rezervační smlouvy na 4 měsíce. Zároveň také nabízíme pomoc s prodejem nemovitosti prostřednictvím naší partnerské realitní kanceláře. Více informací vám rádi sdělí naši obchodníci.

Nově v nabídce rodinné vily v Chýni u Prahy

2022-06-24.jpg

Chceme Vám představit úplnou novinku v podobě rodinných vil, která začínáme stavět a prodávat v Chýni u Prahy. Jedná se o komfortní a prostorné domy 6+kk s dvojgaráží o výměře 166 m2 s pozemkem 834 až 886 m2. Dům je ve standardu vybaven tepelným čerpadlem a přípravou na osazení fotovoltaickými panely.

Více informací o projektu:
Rodinné vily v Chýni u Prahy

Zarezervujte si hypotéku až 3 roky dopředu

bemett-hypoasistent.jpg

Získat hypotéku bude brzy obtížnější. Úrokové sazby rostou a vyšší sazba znamená vyšší splátku hypotečního úvěru. To je nepříjemné nejen z důvodu, že splátka více zatíží rodinný rozpočet, ale i proto, že bude potřeba pro získání úvěru prokázat vyšší čistý měsíční příjem. Získání hypotéky může být v budoucnu komplikovanější i proto, že Česká národní banka získala novou pravomoc stanovovat bankám závazná pravidla, jakou výši potřebných příjmů a jakou minimální výši vlastních zdrojů budou muset žadatelé o úvěr dokládat.

Pro tato rizika je tu dobré řešení. Zarezervujte si hypotéku až 3 roky dopředu – a to lze v případě nutnosti dokonce ještě bez finálního rozhodnutí o tom, jaký byt si nakonec vyberete. I když samozřejmě výhodnější je s výběrem nemovitosti příliš neotálet, protože ceny nemovitostí letí vzhůru a vyčkávání může vaše vysněné bydlení zbytečně prodražit.

Poslední etapa výstavby RD v Rudné u Prahy

2021-03-08.jpg

Začínáme prodávat rodinné domy z poslední etapy rezidenční výstavby v Rudné u Prahy. Architektura navržených rodinných domů v sobě snoubí moderní a nadčasový vzhled, spojený s funkčně řešeným interiérem.

K dispozici jsou domy 4(5)+kk o velikosti 120 m², s pozemkem o výměře 414 až 516 m², v cenách od 10,4 mil. Kč včetně DPH.

Více informací o projektu:
Rudná u Prahy - Rodinné vily U Nádraží

PF 2021

2020-12-18.jpg

Vážení klienti,

společnost BEMETT, a.s. Vám přeje krásné prožití svátků vánočních, pevné zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2021.

PF 2021 naleznete na stránce:
www.vasebyty.cz/pf2021

Rádi bychom Vás také informovali o omezené provozní době našich kanceláří:
29. - 31.12.2020 - zavřeno

Pořiďte si nový byt v projektu VILADOMY Čimický háj nyní ještě výhodněji !

2020-04-14.jpg

V souvislosti se zahájením výstavby projektu VILADOMY Čimický háj jsme pro Vás připravili i novou výhodnější možnost financování Vašeho bydlení.

Společně s naším partnerem, společností HypoAsistent, Vám chceme představit speciální splátkový kalendář - zvýhodněné financování dle prostavěnosti. Při jeho využití Vám stačí 20% vlastních zdrojů a zbytek můžete prostřednictvím našeho partnera financovat z hypotečního úvěru (v jakékoliv z bank působících na českém trhu).

Při využití tohoto splátkového kalendáře navíc získáte slevu 250.000 Kč na Váš nový byt. Akce byla ukončena.

Více informaci naleznete v sekci financování.

Otevírací doba

bemett.jpg

Vážení zákazníci, klienti a obchodní partneři.

Na základě nařízení vlády je sídlo i pobočka naší společnosti dočasně uzavřena pro veřejnost, až do 11.dubna 2020. Za vzniklou situaci se Vám omlouváme. Fungování naší společnosti i samotná výstavba zůstávají nadále neomezeny.

Jsme Vám plně k dispozici na všech e-mailových adresách, telefonních číslech a nově také na Skype, kde rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

603 263 643

Více informací naleznete
na stránce Covid-19.

Děkujeme Vám za pochopení.
Vedení společnosti BEMETT

Načítám mapu ...