VILADOMY Čimický háj, Praha 8 - Bohnice
Praha 8 - Bohnice
Čimický háj

VILADOMY Čimický háj

Představte si bydlení v Praze tam, kde na vaši terasu či balkon nedoléhá skoro žádný hluk velkoměsta. Toto a mnohem více můžete naleznout v nové rezidenci “Čimický háj“ na Praze 8. Získejte  prémiové bydlení obklopené soukromou zelení s okny do přírody. Přitom veškerou občanskou vybavenost budete mít doslova na dosah ruky. Mimo to zde v docházkové vzdálenosti naleznete mateřskou i základní školu, zdravotní středisko, gymnázium, zubní ordinaci, sportoviště, aquacentrum Šutka, poštu, obchody, restaurace a mnoho dalších služeb. Díky své poloze, se Praha 8 stala velice žádanou lokalitou, a to nejen pro svou výbornou dopravní dostupnost, bohatou občanskou vybavenost, ale hlavně blízkostí Čimického háje - oázy klidu uvnitř metropole.

exkluzivní
bydlení
přímo
u Čimického háje
nadstandardní
vybavení bytů
kamerový dohled
24 hodin denně
O projektu

První etapa komorního rezidenčního obytného souboru “Čimický háj“, postupně vyroste podél ulice Pekařova a plynule tak naváže na stávající zástavbu rodinných domů. Navržená architektura tří čtyřpodlažních villa domů, spojených do jednoho celku podzemními garážemi, v sobě snoubí moderní a nadčasový vzhled s jednoduchým, ale přesto naprosto funkčním dispozičním řešením. V projektu jsou použita nadstandardní materiálová řešení a také zařizovací předměty odpovídají současným trendům. Navíc jsou domy navrženy v energetické třídě B - úsporná stavba, což jejich vlastníkům přinese výrazně nižší provozní náklady.

V tomto luxusním rezidenčním areálu naleznete širokou škálu bytů, které spojuje požadavek na absolutní soukromí - od těch malometrážních, přes středně velké s předzahrádkou nebo balkónem, až po prostorné střešní byty s terasou. Součástí komplexu bude také soukromá zeleň s parkovou úpravou, doplněnou o dětské herní prvky a oddechovou plochu ve vnitrobloku. Na Vaše bezpečí uvnitř bytových domů a garáží bude 24 hodin denně dohlížet sofistikovaný kamerový systém s alarmem a dálkovým dohledem, napojený na pult centrální ochrany, provozovaný společností Jablotron. Tento projekt v sobě snoubí estetické a intimní prvky, kterými se odlišuje od ostatních rezidenčních projektů. Jde především o naprostou blízkost lesa a parku, bezpečné a klidné bydlení, přesto však s veškerými vymoženostmi moderní doby.

Načítám mapu ...

Makléř tohoto projektu
SKYPE
Lenka Schmidtová
603 263 643