REZIDENCE Radlická vyhlídka, Praha 5 - Jinonice
Praha 5 - Jinonice
Radlická vyhlídka

REZIDENCE Radlická vyhlídka

Vítejte na stránkách projektu Rezidence Radlická vyhlídka - jednom z nejexkluzivnějších a nejkrásnějších rezidenčních projektů, které nyní ožívají na pomezí známých pražských čtvrtí Jinonice a Radlice na Praze 5. Je zasazený do nádherného prostředí hned vedle parku Waltrovka. Tento projekt prémiového bydlení přináší jedinečnou kombinaci klidu, elegance a úchvatného výhledu na panorama Prahy. Vznikl podle návrhu známého pražského architekta Olega Hamana (CASUA, s.r.o.).

Klidná lokalita, obklopená zelení, představuje ideální domov pro ty, kteří touží po harmonii mezi moderním životním stylem a přírodou. Rezidence Radlická vyhlídka nabízí komorní bydlení, ve kterém každý detail byl promyšlen s cílem zajistit maximální pohodlí a kvalitu života. V této lokalitě naleznete vše, co potřebujete, doslova na dosah ruky. Mateřské i základní školy pro vaše děti, zdravotní středisko a rehabilitační kliniku Malvazinky, široká nabídka vzdělání včetně gymnázií, středních a vysokých škol. Sportoviště, plavecký bazén, pošta, butiky, restaurace a mnoho dalšího vám zpříjemní váš každodenní život.

Praha 5 je místem, které spojuje výjimečnou dopravní dostupnost s bohatou občanskou vybaveností. Díky blízkému metra B - Radlická, tramvajím a autobusům jste spojeni s celým městem. Blízkost obchodních pasáží v obytném souboru Waltrovka nebo obchodních center (Galerie Nové Butovice, OC Nový Smíchov a Anděl), bank a business center, dělá z této čtvrti dynamický a atraktivní prostor pro bydlení i podnikání.

Lokalita, kde je umístěn tento exkluzivní projekt,  také vybízí k pěším a cyklistickým výletům do okolní přírody, např. do Prokopského údolí - oázy klidu uvnitř metropole.

exkluzivní
bydlení
úchvatné výhledy
na Prahu
komorní bydlení
nad Walltrovkou
nadstandardní
vybavení bytů
O projektu

Představujeme vám unikátní svět luxusního bydlení, kde se náročné preference spojují s absolutním soukromím, nabízející širokou škálu bytů navržených tak, aby splňovaly nejvyšší standardy pohodlí.

V Rezidenci Radlická vyhlídka naleznete byty pro každého - od těch útulných malometrážních, po středně velké s předzahrádkou nebo balkónem, až po prosluněné střešní byty s impozantní terasou a dechberoucím výhledem.

Vaše bezpečí je naším prioritním zájmem. Proto jsme vybavili dům a garáže sofistikovaným kamerovým systémem s alarmem a dálkovým dohledem, který je 24 hodin denně monitorován ze střediska centrální ochrany provozovaného renomovanou společností JABLOTRON ALARMS, a.s..

Rezidence Radlická vyhlídka se vyznačuje nejen funkcionalitou, ale i estetikou. Každý detail byl pečlivě promyšlen, od nadstandardních materiálů až po designové prvky, které jsou v souladu s nejnovějšími trendy. Naše domy disponují energetickou třídou B - což nejen snižuje provozní náklady pro majitele, ale zároveň podtrhuje naši vizi dlouhodobé udržitelnosti.

Poslední dvě patra budou vybavena klimatizačními jednotkami, zatímco ostatní byty disponují přípravou na její případnou instalaci v rámci klientských změn. Vychutnávejte okamžiky na terasách a balkónech, které se stanou místem pro relaxaci i posezení s rodinou nebo přáteli.

Přijďte objevit Rezidenci Radlická vyhlídka a dejte svému životu nádech luxusu, klidu a inspirace. Zde najdete domov, kde se spojuje krása s pohodlím a kde město splývá s přírodou. Vítejte ve svém novém domově, vítá vás Rezidence Radlická vyhlídka - váš klidný přístav s výhledem na nejkrásnější město na světě.

Načítám mapu ...

Makléř tohoto projektu
SKYPE
Ilona Filipová
739 592 851